Čištění & ochrana povrchů (fasády, dlažby, střešní krytiny...)

Provádíme čištění povrchů od různých druhů nečistot a zajistíme jejich následnou ochranu pomocí nanotechnologií.

K čištění používáme vlastní ekologickou, vysoce účinnou chemii a moderní technologie.

Profesionální čištění a dlouhodobá ochrana

Čištění a ochrana fasády, zámkové dlažby, chodníků a mnoha dalších povrchů. Vaši střechu zbavíme mechů, plísní a jiných nečistot. Na očištěné povrch následně aplikujeme vysoce účinné nanoimpregnace s dlouhodobým ochranným účinkem.

Krásná a zdravá fasáda? Nižší náklady na její údržbu? Delší životnost fasády? Odpověděli jste ANO? Pak jste na správném místě. Nabízíme vám komplexní řešení v oblasti čištění a ochrany fasády před nepříznivými vlivy.

Kdy se na nás obrátit?

ORGANICKÉ NEČISTOTY - odstranění zeleného a černého povlaku z fasády.

ATMOSFÉRICKÉ NEČISTOTY - odstranění mastnoty, smogu, tuků a olejů.

ANTIGRAFFITI SYSTÉM - čištění a antigraffiti ochrana fasády dle typu podkladu.

Čištění fasády

Ekologické čištění fasády

Hlavní doménou této služby je čištění fasád. Šetrnou a ekologickou cestou zbavíme vaši fasádu mechů, řas, plísní a atmosferických nečistot.

Samozřejmostí je následná aplikace ochranných vrstev, které zabrání opětovnému působení nežádoucích vlivů.

Čištění dlažby

Čištění vnitřní i venkovní dlažby

Provádíme čištění zámkové dlažby (vnitřní i venkovní dlažby), betonu nebo tartanu od mechů, řas, lišejníků, organických nečistot, ale i od tuků a mastnoty. K eliminaci nečistot používáme vlastní vysoceúčinnou BIO chemii.

Čištění střešní krytiny

Čištění a ochrana střešních krytin

Chemickou cestou a přiměřeným tlakem, vzhledem ke střešní krytině, provádíme důkladné čištění od nežádoucích nečistot. Především odstranění mechů a lišejníků.

I v tomto případě provádíme aplikaci ochranných vrstev.

Opláštění hal

Čištění průmyslových hal

Průmyslové haly jsou vystaveny vlivům agresivního prostředí. Provádíme čištění opláštění budov od atmosférických nečistot jako je například smog a zbytky prachu.

Pravidelné čištění výrazně prodlužuje životnost povrchu!

Průmyslové podlahy

Hloubkové čištění průmyslových podlah

Mezi naši činnost patří i hloubkové čištění průmyslových podlah, kdy je nutné odstranit ulpělé nečistoty od pneumatik, manipulační techniky, mastnoty, zbytku dopravního značení, nebo zbytku barev.

Víme jak na to!

Rychlé, levné a efektivní řešení čištění a ochrany povrchů.

Bohaté zkušenosti

Realizace více než 200 zakázek po celé ČR a SR. Používání nejmodernějších přípravků a strojového vybavení. Celorepubliková působnost (ČR a SR).

Proškolený pracovní tým, který disponuje zkušenostmi v oblasti čištění a ochrany povrchů. Denně jsme schopni pokrýt 2-3 realizace včetně možnosti práce o víkendech.

Jsme pojištěni pro případné škody způsobené čiností pracovního týmu. K čištění používáme plošiny od smluvních partnerů! Nepoužíváme lešení, které konečnou cenu prodražuje!

Čištění kamene od smogu