Nanopřípravky Luxury Home Care

Luxusní sada produktů na bázi nanotechnologie, která byla vyvinuta ve spolupráci s předními odborníky v oblasti povrchových vrstev. Produkty v jednom kroku produkt čistí, vyživují a chrání! To vše díky obsahu přírodních materiálů, vosků a olejů.

Přípravky neobsahují žádný symbol a jsou 100% ekologické!

Ošetření kůže, koženky

Ošetření kůže, koženky

Prvním produktem v sadě je kondicionér vyvinutý k ošetření kůže a koženky včetně imitací. V jediném úkonu důkladně a bezpečně čistí, odmašťuje, obnovuje a renovuje vzhled, vyživuje, zjemňuje, vytváří antistatickou ochranu a chrání proti znečištění.

Vytvořená tenká ochranná vrstva výrazně prodlužuje životnost kůže, navrací ji její přirozenou podobu včetně lesku a chrání její barvy.

Díky unikátnímu složení zůstává povrch po ošetření nemastný, nenarušený a odolný proti zkřehnutí.

Přípravek usnadňuje následné čištění bez nutnosti používání chemikálií, které naopak jemné usně poškozují.

Ochrana nábytku

Ochrana nábytku

Druhým přípravkem je speciální emulze navržená pro dokonalou a nadčasovou údržbu lakovaného a dýhovaného nábytku v interiéru.

Díky mycím enzymům, speciálním voskům a olejům nejen čistí, ale vyživuje tyto povrchy do hloubky.

Zejména u ohýbaného nábytku zabraňuje vysychání, stárnutí a umocňuje strukturu dřeviny a zvyšuje odolnost vůči poškození.

Na lakovaný nábytek mají vliv leštící vosky obsažené v emulzi, které vytvářejí hedvábný lesk a po jejich vytvrzení je povrch odolnější vůči drobnému poškrábání.

Emulze je také velmi vhodná k čištění a údržbě imitace kamene používajícího se k výrobě kuchyňských linek a ostrůvků.

Ochrana skleněných povrchů

Ochrana skleněných povrchů

Posledním pomocníkem je unikátní produkt, který byl vyvinut díky polymerní nanotechnologii. Je speciálně vyvinutý k hydrofobní a antistatické ochraně skleněných povrchů a povrchů z glazované keramiky, s fantastickým účinkem proti zamlžení.

V jednom kroku čistí, leští a následně vytváří neviditelnou ochrannou vrstvu, která po polymerizaci odpuzuje vodu, prach a zabraňuje zamlžování. Je naprosto ekologický, neobsahuje rozpouštědla a je vyroben na bázi rostlinných derivátů, které nezanechávají na povrchu žádné stopy a šmouhy.

Díky obsahu nanopolymerů výrazně usnadňuje opětovné čištění a ve velké míře zamezuje vzniku vodního kamene a jiných minerálních usazenin.

Dárkové balení

Luxury Home Care

Sada přípravků je dodávána v luxusním dárkovém balení. Jedná se tedy nejen o skvělé pomocníky do vaší domácnosti, ale i o krásný dárek pro partnera, partnerku...

Kromě samotných přípravků v balení naleznete i speciální ubrousky, které slouží pro aplikaci jednotlivých nanopřípravků na vámi zvolený povrch (sedačka, kuchyňská linka, sprchový kout, zrcadlo...).

Promo video

Představujeme vám luxusní sadu pro vaši domácnost či kancelář. Unikátní ochrana povrchů z různých materiálů.