NanoWay+ Emulze čistí a ochraňuje

NanoWay+ Emulze je univerzální bezvodý čistič a ochrana na bází BIO oleje vhodná pro lakované, plastové, dýhované povrchy.

NanoWay+ Emulze 250ml

Popis produktu

NANOWAY+ EMULZE je unikátní olejový bezvodý čistič s nano ochranou určen pro bezvodé mytí a leštění. Je vhodný pro údržbu i renovaci starých a nových barev, laků, plastů. Oobnovuje lesk a rozjasňuje barvy, které zároveň chrání. V jediném úkonu čistí, odstraňuje stopy biologických nečistot (mouchy, prach, apod.), obnovuje lesk, jasnost a následně chrání.

Výhody & Použití

Univerzální použití, doporučujeme aplikovat např. na auto, moto, zahradní techniku, lakovaný nábytek, dýhovaný nábytek, plastové parapety a jiné plastové povrchy.

  • V jednom úkonu čistí a vytváří ochraný film.
  • Nepoškrábe povrch.
  • Na bázi přírodních vosků a olejů.
  • Prevence proti znečištění a klimatickým vlivům.
  • Rozjasňuje barvy a dodává povrchu svěží vzhled.
  • Rychlé zasychání.
  • Jednoduchá a snadná aplikace.
  • Vydatnost: 40-50 m2/L.

Aplikace

Produkt je připraven k přímému použití. Používá se na suchých površích, které nejsou horké nebo na slunci. Před použitím důkladně protřepejte! Nástřikovým aplikátorem naneste produkt rovnoměrně vždy jen na jeden díl (dveře, kapota, atd.).

Produkt by měl na svislých površích mírně stékat. Nechte chvíli působit (cca 3 min.). Během této doby emulze naváže a obalí nečistoty do své olejové struktury (tím zabrání poškrábání povrchu).

Následně jemně setřete jedním tahem nečistoty do čisté utěrky z mikrovlákna. Je velmi důležité tuto utěrku po každém tahu přeložit a opět čistou stranou setřete další kus plochy. Tímto způsobem vyčistíme celý díl od nečistot. Poté novou čistou utěrkou z mikrovlákna díl vyleštěte do vysokého lesku.

Skladování & Bezpečnost

Přípravek musí být skladován na suchém a chladném místě (+10°C - +25°C) určené k tomuto účelu a v uzavřených obalech k tomu určených v bezpečnostním listě. Při splnění těchto podmínek je doba trvanlivosti produktu 12 měsíců od data výroby.

Bezpečnost: Neobsahuje ředidla a není hořlavý. Bez obsahu karcinogeních látek. Obsahuje 1,2-benzoisothiazol-3(2H) -on+. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě požití volejte lékaře.

Ukázka použití

Čištění může být zábava a nebudete k tomu potřebovat nic jiného, nežli nano prostředek NanoWay+ Emulze a hadřík z mikrovlákna. Žádná voda není potřeba.

Jednoduchá aplikace pomocí rozprašovače. Tím nanesete bezvodý olejový čistič na ušpiněná místa, necháte chvíli působit a poté čistým hadříkem z mikrovlákna setřete špínu, která se postupně nabalí na kapičky čistícího prostředku.

Zahradní traktor, nebo sekačka? Během sezony dostávají poměrně dost zabrat. Důležitá je jejich správná a pravidelná údržba. Čistoty dosáhnete snadno s nano ochranným prostředkem NanoWay+ Emulze.